Vapaat toimitilat
Toimiva, viihtyisä ja sopivan kokoinen toimitila on tärkeä osa yrityksen menestystä. Cushman & Wakefield auttaa tiloja hakevia yrityksiä ja sijoittajia löytämään parhaat toimitilat, oli sitten kyseessä toimistotila, liiketila, varastotila tai tuotantotila.
Maarintie 6, Espoo
Vuokrattava, Liiketila, Espoo, Otaniemi, 196 m2
Kohde #25562
Kuvaus
Vuokrataan ensimmäisen kerroksen liiketila Espoon Otaniemessä. Kokonaisuudessaan tila koostuu kolmesta erillisestä tilasta. Kiinteistö sijaitsee hyvällä paikalla, hyvien kulkuyhteyksien varrella, joten paikalle pääsee niin omalla autolla kuin julkisilla kulkuvälineilläkin. Aalto-yliopiston metroasema sijaitsee alle 10 minuutin kävelymatkan päässä kiinteistöstä. Liiketilojen vuokraus ja tiedustelut: C&W Retail Services, puh. 010 836 8418, retail@cushwake.fi. Vuonna 2012 valmistunut rakennus tunnetaan myös nimellä Open Innovation House. Se sijaitsee Aalto-yliopiston Otaniemen kampuksella, jonne on hyvät yhteydet monesta suunnasta. Modernissa kiinteistössä on aurinkosähköjärjestelmä.
Liikenneyhteydet
Otaniemen metroasemalle on lyhyt, vain noin 400 metrin kävelymatka. Raidejokerin valmistuessa, lähin pysäkki sijaitsee aivan kiinteistön edessä. Lähistöllä on myös erinomaiset palvelut lounasravintoloista päivittäistavarakauppoihin.
Yhteystiedot

C&W Retail Services
0108368418
retail@cushwake.fi
Pohjakuvat / Esitteet
Ei ole saatavilla

Liiketila
Maarintie 6
Espoo 02150
- Kaupunginosa: Otaniemi
- Pinta-ala: 196 m2
- Kerros: 1. kerros
- Vapautuu:
- Rakennusvuosi: 2012
- Vuokraluokka: 21-24 €/m2