Vapaat toimitilat
Toimiva, viihtyisä ja sopivan kokoinen toimitila on tärkeä osa yrityksen menestystä. Cushman & Wakefield auttaa tiloja hakevia yrityksiä ja sijoittajia löytämään parhaat toimitilat, oli sitten kyseessä toimistotila, liiketila, varastotila tai tuotantotila.
Miestentie 7 B-talo, Espoo
Vuokrattava, Toimistotila, Espoo, Otaniemi, 275m2
Kohde #19612
Kuvaus
Swing House. Tästä monitilatyöympäristöstä avautuu ikkunat kolmeen suuntaan. Kolmannesta kerroksesta saatavilla seuraavat tilakoot: 161 m2, 176 m2, 216 m2 ja 273 m2. Kysy myös muita kiinteistöön valmistuvia tilakokoja! Valmistuu loppuvuodesta 2021. SWING HOUSE Campus on vetovoimaiselle paikalle Otaniemen ja Keilaniemen väliin rakentuva kahden toimistorakennuksen ja hotellin muodostama kokonaisuus, jonka humaanit, hyvinvointia tukevat ratkaisut, aidot materiaalit ja koko talon korkuinen viherseinä tarjoavat yrityksille viiden tähden työympäristön. Yhteisölliset, vuorokauden ympäri elävät tilat, käyttäjälähtöiset palvelut sekä luonnonläheinen sijainti metron ja uuden Raide-Jokerin varrella tekevät WELL-sertifioidusta Swing Housesta ainutlaatuisen ja inspiroivan paikan modernille työlle. Swing Housessa ravintola, oleskeluaulat, liikunta- ja hyvinvointitilat sekä muut palvelut ovat ulottuvillasi 24/7.
Liikenneyhteydet
Hyvät liikenneyhteydet. Swing sijaitsee vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä metrosta ja busseista. Lisäksi hyvät kulkuyhteydet Länsiväylälle ja Turunväylälle. Paikoitustilaa on reilusti; yli 300 parkkipaikkaa ja pyöräparkki.
Yhteystiedot
Toimistovuokraus
0108368400
info@cushwake.fi
Pohjakuvat / Esitteet








Toimistotila
Miestentie 7 B-talo
Espoo 02150
- Kaupunginosa: Otaniemi
- Pinta-ala: 275 m2
- Kerros: 3. kerros
- Vapautuu: arv.valm. 1.12.2021
- Rakennusvuosi:
- Vuokraluokka: 25-30 €/m2