Vapaat toimitilat
Toimiva, viihtyisä ja sopivan kokoinen toimitila on tärkeä osa yrityksen menestystä. Cushman & Wakefield auttaa tiloja hakevia yrityksiä ja sijoittajia löytämään parhaat toimitilat, oli sitten kyseessä toimistotila, liiketila, varastotila tai tuotantotila.
Atomitie 1, Helsinki
Vuokrattava, Varastotila, Helsinki, Pitäjänmäki, 728m2
Kohde #20505
Kuvaus
1. kerroksen varasto-/tuotantotila lastauslaiturilla. Tiloissa n. 150m2 toimisto/sosiaalitiloja. Koy Atomitie 1 on vuonna 1963 rakennettu nelikerroksinen toimisto- ja varastorakennus, jossa on erikokoisia varasto- ja toimistotiloja. Se sijaitsee hyvien kulkuyhteyksien äärellä Pitäjänmäellä, lähellä Vihdintietä. Lähistöllä on lounasravintoloita. Kohteen omistaa Sponda Oyj.
Koy Atomitie 1 on vuonna 1963 rakennettu nelikerroksinen toimisto- ja varastorakennus, jossa on erikokoisia varasto- ja toimistotiloja. Se sijaitsee hyvien kulkuyhteyksien äärellä Pitäjänmäellä, lähellä Vihdintietä. Lähistöllä on lounasravintoloita. Kohteen omistaa Sponda Oyj.
Liikenneyhteydet
Kiinteistölle on hyvät liikenneyhteydet julkisilla. Pitäjänmäen juna-asema on kävelyetäisyydellä. Lisäksi useita busseja pysähtyy kiinteistön lähellä.
Yhteystiedot
Toimistovuokraus
0108368400
info@cushwake.fi
Pohjakuvat / Esitteet
Ei ole saatavilla
Kiinteistön muut vapaat tilat
Näytä kaikki



Toimistotila
Atomitie 1
Helsinki 00370
- Kaupunginosa: Pitäjänmäki
- Pinta-ala: 728 m2
- Kerros: 1. kerros
- Vapautuu:
- Rakennusvuosi: 1963
- Vuokraluokka: 5-10 €/m2