Vapaat toimitilat
Toimiva, viihtyisä ja sopivan kokoinen toimitila on tärkeä osa yrityksen menestystä. Cushman & Wakefield auttaa tiloja hakevia yrityksiä ja sijoittajia löytämään parhaat toimitilat, oli sitten kyseessä toimistotila, liiketila, varastotila tai tuotantotila.
Rajatorpantie 8 A, Vantaa
Vuokrattava, Toimistotila, Vantaa, Myyrmäki, 712 m2
Kohde #25608
Kuvaus
Vuokrattavissa 5. kerroksen 712 m2 näyttävää, korkeaa (4-5m) toimistotilaa vasta uusitulla keittiöllä. Muuttovalmis ja äskettäin remontoitu. Tilassa ei ole WC:ta, mutta ne voidaan rakentaa sopimuksen ollessa riittävän pitkä. VIRTATALO. Alun perin IVOn pääkonttoriksi valmistunut kiinteistö Business Center Colosseum (A-talo) vaihtoi nimensä Virtataloksi. Edustavia tiloja erinomaisten kulkuyhteyksien ääreltä Myyrmäestä. Kiinteistö sijaitsee juna-aseman ja Myyrmannin ostoskeskuksen vieressä. A-talossa hyvä lounasravintola, catering- ja aulapalvelut, edustustilat saunoineen, useita eri kokoisia neuvottelutiloja, jopa 150 hengen luentosali ja 200 hengen auditorio.
Liikenneyhteydet
Kiinteistö sijaitsee vain noin 300 m päässä bussipysäkiltä ja 700 metrin päässä Myyrmäen juna-asemalta. Lähes 30 bussilinjaa eri puolilta pääkaupunkiseutua. Kehärata tuo yhteyden mm. lentoasemalle.
Yhteystiedot

Toimistovuokraus
0108368400
info@cushwake.fi
Pohjakuvat / Esitteet
Ei ole saatavilla







+8
Toimistotila
Rajatorpantie 8 A
Vantaa 01600
- Kaupunginosa: Myyrmäki
- Pinta-ala: 712 m2
- Kerros: 5. kerros
- Vapautuu:
- Rakennusvuosi: 1987-2009
- Vuokraluokka: 16-20 €/m2